İnşaat Boru İskelesi Fiyatları İnşaat Boru İskelesi FiyatlarıAnasayfa » Cephe ve İş İskeleleri » İnşaat Boru İskelesi Fiyatları PERAKENDE SATIŞIMIZ YOKTUR!
Toptan Straforlu Bims Blok Fiyatları

[ İnşaat Boru İskelesi Fiyatları ]

(, , , , , , )

H Tipi Cephe İskelesi - Nedir?

H Tipi Cephe İskelesi Sistemi duvar yapımında, iç ve dış sıva yapımında, cephe boyama ve izolasyonunda, cephe giydirmede, gemi inşaası ve onarımlarında, asansör boşluklarında rahat ve güvenli bir iş üretimini sağlamak üzere kullanılabilmektedir. Kolay kurulup sökülebilen ve fazla yer kaplamadan stoklanabilen pimli bir iskele sistemidir.

H Tipi Cephe İskelesi sistemi çerçevelerden oluşur. Bir adet H çerçeve 2m yükseklikte, iki H çerçeve arası 2,5m uzunluktadır. H tipi cephe iskelesinde yardımcı eleman olarak metal kalas, sahanlıklı veya düz merdivenler, ayarlanabilir ayak, boru kelepçeli tij elemanları ve boru kelepçeleri kullanılmaktadır.

H Tipi Cephe İskelesi - Fiyat Listesi

Ürün Fiyat Birim
H Tipi Cephe İskelesi Satış 00,00 TL/M2
H Tipi Cephe İskelesi Kiralama 0,00 TL/M2
H Tipi Cephe İskelesi - İşçilik Fiyatı İçin Lütfen Sorunuz! ... TL/m2

H Tipi Cephe İskelesi - Sistem Teknik Özellikleri

 • Kolay, hızlı montaj ve demontaj özelliği sayesinde zaman ve işçilikten büyük tasarruf sağlayan, emniyetli ve ekonomik bir sistemdir. - Çerçeve, uzun çubuk ve kısa çubuk olmak üzere 3 ana elemandan oluşmaktadır. Çerçeve elemanı 42x2.5 mm, uzun çubuk ve kısa çubuk elemanı 27x2.5 mm TSE kalite belgeli standart borulardan üretilmektedir.
 • Tekerlek takıldığında hareketli iskele olarak kullanılabilmektedir.
 • Tabana yerleştirilen ayarlanabilir ayak ile iskelenin yüksekliği hassas bir biçimde ayarlanarak her türlü eğimli arazide rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.
 • Sistem antipas boyalıdır. İsteğe göre galvaniz yapılmaktadır.
 • Üretiminde otomatik gazaltı kaynak kullanılmaktadır.
 • Üretiminde otomatik gazaltı kaynak makinesi kullanılmaktadır.


Ürün Sipariş ve Öneri Kutusu

Ürünümüz ile ilgili siparişlerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki formda ilgili yerleri doldurarak/seçerek bize bildirebilirsiniz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz!
 1. (Gerekli)
 2. (Lütfen geçerli bir mail adresi giriniz)
 3. (Gerekli)
 4. (Gerekli)
 5. (Gerekli)
 6. (Gerekli)
 7. (Gerekli)
 8. IP adresiniz kaydedilmektedir!
 9. Captcha
 


Türkiye'nin En Sağlam ve En Hızlı Çelik Villalarını Yapan Firma: SerVilla Çelik Villa!
Satış Ofisi Adres:Şile Otoban Üzeri Kirazlıdere M. Kışla C. Havuz S. İlhanlar Plaza No: 20 / 8 Çekmeköy / İstanbul
Tel : +90 216 614 04 33 (pbx) GSM: +90 545 507 04 18 Mail: sermimar@sermimar.net

Fiyat Listesi, Metal Kiremit, Gazbeton, Ankara, Sandviç Panel Fiyatları, İskele, İskelesi, Fiyatları, Kaplama, Malzemeleri, Isı Yalıtım, İşçilik, EPS Strafor, XPS, Dış Cephe, Satılık, Toptan Satış, Levha, Fiyat, Sandviç Panel, Betopan Uygulama, Çatı, Betopan Fiyatları, Panel, Malzeme, Betopan Bayileri, İnşaat, İstanbul, Fiyatı, Toptan, Satış, Mantolama, Betopan, Mantolama Malzemeleri, Polikarbon, Strafor, Strafor Fiyatları, Uygulama, Membran, EPS

2007 © İnşaat Malzemeleri Tasarım: SerMimar - Son Güncelleme 25/05/2015