SerMimar İnşaat Malzemeleri
Toptan Satış, Uygun Fiyat, Zamanında Teslim

sermimar@sermimar.net

Gönderim

KARGO;
Satın almış olduğunuz tüm ürünler, Karşıdan Ödeme (Teslimatta siparisi veren veya teslim alan öder) şartı ile gönderilmektedir. Ürünlerimizdeki ağırlık miktarı çok değişken olabileceği için fiyatlandırma konusunda çeşitli sorunlar doğmaktadır. Kendi istediğiniz bir kargo firmasıyla ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

TESLİM BÖLGELERİ;
Türkiye sınırları içinde bulunan tüm il merkezleri ve teslimat bölgeleri kısmında belirtilen tüm ilçe, belde ve köylere gönderi yapmaktayız. (Yurtdışı, KKTC ve diğer adalara yapılacak gönderiler için Müşteri Hizmetleri Temsilcimizle irtibat kurunuz.)

TESLİM SÜRESİ;
Siparişinizi takiben kredi kartınızın banka tarafından onaylandığına dair bilginin size ulaşması ile birlikte teslim süreci başlamaktadır. İstanbul içi teslimatlar mümkünse 3 iş günü içinde , Diğer illere ise anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile en uzak bölgeye 7 iş gününü aşmamak üzere teslim süreleri bölümünde belirtilen süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

SİPARİŞ/TESLİMAT TAKİBİ;
Tüm sipariş ve teslimat aşamaları firmamız tarafından bildirilecek olan sipariş numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firması web sitesinden takip edilebilir. Ayrıca çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimizden yada sermimar@sermimar.net e-mail adresinden sipariş yada teslimat hakkında bilgi alınabilir.

KULLANIM SÖZLEŞMESİ:
Sitede yayınlanan fiyat veya stok durumu yanlışlıklarından oluşabilecek hatalardan dolayı veya kredi kartı kullanımını güvensiz bulduğu durumlarda, ürün bedelini aynen iade etmek kaydıyla verilmiş siparişi tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

Üreticiler ve bu site yönetimi ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü site sahibi ve yönetimi herhangi bir sorumluluk kabul etmez.