C35 Beton Fiyatı C35 Beton Fiyatı
[ C35 Beton Fiyatı ]

(, , , )
C35 Beton Fiyatı

- Nedir?

Beton (Fransızca : le béton) çakıl, kum gibi "agrega" denilen maddelerin bir bağlayıcı madde ve su ile birleştirilmesinden meydana gelen inşaat yapıtaşı. Bağlayıcı madde de genellikle çimentodur. Mesela portland çimentolu betonda bağlayıcı, portland çimentosu ve su karışımıdır. Asfalt ve diğer başka malzemeler de bağlayıcı olarak kullanılır; "asfalt betonu" ve "polimer betonu" elde edilir. Ancak genellikle "beton" denince portland çimentolu beton akla gelir.

Beton çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Baraj, kanal gibi su yapıları yanında yol, bina, köprü ve diğer yapıların inşaatında kullanılır. Hem bir taşıyıcı eleman ve hem de dekoratif malzeme olarak ortaya çıkar. Yangına dayanıklılığı, su geçirmezliği ve ses yalıtımı bakımından da tercih edilir. Modern yapılarda nükleer radyasyona karşı da kullanılır. Dünya ortalaması olarak kişi başına senelik beton üretimi bir ton civarındadır.

- Fiyat Listesi

Beton Cinsi Fabrika Teslim Şantiye Teslim Pompa Farkı Birim
C18 - TL/m3
C20 - TL/m3
C25 - TL/m3
C30 - TL/m3
C35 - TL/m3
C40 - TL/m3
İşçilik İçin Lütfen Sorunuz! ... ... ... TL/m3

Bu ürünün satışı bulunmamaktadır. Fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır.


Betopan Fiyatları, Satış, Uygulama, Fiyat, Ankara, İnşaat, Polikarbon, Kaplama, Betopan Bayileri, Yalıtım, Fiyatı, Sandviç Panel, Satılık, Membran, XPS, Sandviç Panel Fiyatları, Malzemeleri, Isı Yalıtım, Dış Cephe, Fiyat Listesi, Panel, Betopan, İstanbul, Metal Kiremit, Toptan Satış, Mantolama Malzemeleri, Gazbeton, Malzeme, İşçilik, Strafor, Levha, Mantolama, Çatı, İskele, İskelesi, EPS, Strafor Fiyatları, Toptan, EPS Strafor, Fiyatları

2007 © İnşaat Malzemeleri Tasarım: SerMimar - Güncelleme 04/01/2014